Yazın Gardırobunuzda Bulundurmanız Gereken Kıyafetler

Moda sürekli bir değişim içerisinde olabilir. Ancak moda ne kadar değişirse değişsin bazı parçalar belli sezonlar için her zaman kullanışlı ve modadır.


Yazın Gardırobunuzda Bulundurmanız Gereken Kıyafetler

Moda sürekli bir değişim içerisinde olabilir. Ancak moda ne kadar değişirse değişsin bazı parçalar belli sezonlar için her zaman kullanışlı ve modadır. Bu kullanışlı ve her zaman moda kıyafetleri gardırobunuzda bulundurmanız durumunda kombin yaparken zorlanmazsınız. Bunun yanında mevsime uygun ve şık bir görüntü sergilemiş olursunuz. Peki, herkesin yazın gardırobunda bulunması gereken parçalar hangileridir?

Yazın Gardırobunuzda Bulundurmanız Gereken KıyafetlerYazlık Elbiseler

Yazlık günlük kıyafet kombinleri için elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bu elbiseleri mayonuzun üzerine giyebileceğiniz gibi akşam serinleyen havalarda ince bir hırka ve kot ceket ile de kombinleyebilirsiniz. İki ya da üç farklı renk ve desende edineceğiniz bu elbiseler ile yaz boyu şık görünebilirsiniz.

Çok Amaçlı Çantalar

Yazlık kombinlerinizi tamamlayacak en kullanışlı aksesuarlardan birisi de çok amaçlı çantalardır. Bu çantalar ile sahile ya da denize gidebilir, öğle yemeğine çıkabilirsiniz. Çok amaçlı çantalarınızın içerisine güneş kremi, şal, tablet, güneş gözlüğü, şapka ve bir kitap gibi yaz aylarında her an ihtiyacınız olacak eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Parmak Arası Terlikler

Parmak arası terlikler ya da gladyatör sandaletleri yaz aylarında gardırobunuzda yer alması gereken kullanışlı parçalardandır. Gladyatör sandaletleri, parmak arası terliklerine göre daha kullanışsızdır. Çünkü kayışları ile uğraşmak zaman alabilir. 

Ancak yine de şık görünmeniz için tercih edebileceğiniz parçalar arasında gelmektedir. Bunun yanında birkaç çift parmak arası terlik satın alarak yaz boyu kullanabilirsiniz. Bu terlikler sizin çok daha hızlı hazırlanmanıza da olanak tanır.


Şal ve Fularlar

Yaz kombinleri için tercih edilebilecek parçaların arasında şal ve fularlar da yer almaktadır. Gardırobunuzda bulundurduğunuz bir şalı yanınıza alarak güneşten, güneş battığında ise rüzgârın serinletici etkisinden korunabilirsiniz.  

Maksi Etekler

Özellikle yaz aylarında gardırobunuzda mutlaka bulunması gerekenlerin arasında maksi eteklerin yeri başkadır. Bu etekler ile fazla düşünmeden üzerinize bir tişört giyerek kombin yapabilirsiniz. 

Kolsuz Bluzlar

Yaz aylarında en çok kullanılan kıyafetlerin arasında maksi etekler ve jeanler yer alır. Ancak bunları kolsuz bluzlar ile kombinlerseniz çok daha şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. 

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Süper Süper
0
Süper
Komik Komik
0
Komik
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kızgın Kızgın
0
Kızgın

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaçırmayın

Bir format seç
Kişisel Test
Buraya eğlenceli bir test ekleyebilirsiniz
Doğru & Yanlış
Doğru ve Yanlış seçenekli eğlenceli test ekleyebilirsiniz
Anket
Eğlenceli sorularda anket oluşturabilirsiniz
Makale / Haber
Video ve Görsellerde kullanabileceğiniz Makale veya Haber oluşturabilirsiniz
Liste
Eğlenceli listeler ekleyebilirsiniz
Geri Sayım Listesi
Geriye doğru sayan liste oluşturabilirsiniz
Oylanabilir Liste
Kendi listenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı