Kot Ceket Nasıl Kombinlenir?

Kot ceket, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde en çok tercih edilen kıyafetler arasındadır. Gardıroplarda ayrı bir yeri olan bu kıyafet, hemen hemen her tarz ile uyum


Kot Ceket Nasıl Kombinlenir?

Kot ceket, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde en çok tercih edilen kıyafetler arasındadır. Gardıroplarda ayrı bir yeri olan bu kıyafet, hemen hemen her tarz ile uyum sağlayabiliyor. Bunun yanında şıklığı ve zarifliği sebebiyle de herkes tarafından tercih edilebiliyor. Peki, bu kadar rağbet gören ve modası hiçbir dönem geçmeyen kot ceketler nasıl kombinlenir?

kot ceket kombinleriKalem Etekler 

Kot ceketler ile şıklığınıza spor bir hava katabilirsiniz. Hemen hemen tüm bayanların vazgeçemediği şık kalem etekler ile kot ceketlerinizi kombinleyerek spor şık bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Maxi Etek ve Elbiseler

Maxi etekler ya da elbiseler ile yapılan kot ceket kombinleri, şık ve zarif görünmenizi sağlayacaktır. Kısa kesim kot ceketler ile yüksek belli etekler, oldukça şık bir kombin oluşturur. Bu kombin ile sadece şık görünmezsiniz. Aynı zamanda uzun etek ve kısa kot ceket kombini, bacaklarınızın boyunun olduğundan uzun görünmesini de destekler.

Kısa Elbiseler

Düz ya da A kesim kısa elbiseler ile kot ceket kombinleri yapabilirsiniz. Yine çiçek desenli elbiseler kot ceketler ile oldukça fazla uyum sağlar. Özellikle floraldesenler ve breton çizgiler ile muhteşem bir görünüm kazanabilirsiniz.

Deri Parçalar

Kot ceketler ile kombinleyebileceğiniz kıyafetlerden birisi de deri parçalardır. Çünkü bu iki kıyafet iyi kombinlendikleri sürece oldukça şık bir görünüm elde etmenizi sağlarlar. 

Geometrik ve Leopar Desenler

Yine kısa kesim kot ceketlerinizi leopar desenli etek, elbise ve pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Bu sayede büyük bir uyum elde etmenizin yanında oldukça şık görünürsünüz.

Fular ve Şallar

Kot ceketleriniz ile farklı bir tarz yaratmak isterseniz, farklı desenlerde fular ve şalları kullanabilirsiniz. Boynunuza saracağınız bu fular ve şallar, kot ceket kombininize çok şık ve tarz bir hava katacaktır.

Tüm bunların yanında kot ceketlerinizi beyaz tişörtler ya da gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Beyaz ve mavi her zaman mükemmel bir uyum sağlar ve şık görünmenizi sağlar. Yine 90’ların moda akımlarından biri olan kot ceketleri bele bağlama hala moda. Siz de kot ceketinizi belinize bağlayarak kombininize farklı bir hava katabilirsiniz.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Süper Süper
1
Süper
Komik Komik
0
Komik
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kızgın Kızgın
0
Kızgın

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaçırmayın

Bir format seç
Kişisel Test
Buraya eğlenceli bir test ekleyebilirsiniz
Doğru & Yanlış
Doğru ve Yanlış seçenekli eğlenceli test ekleyebilirsiniz
Anket
Eğlenceli sorularda anket oluşturabilirsiniz
Makale / Haber
Video ve Görsellerde kullanabileceğiniz Makale veya Haber oluşturabilirsiniz
Liste
Eğlenceli listeler ekleyebilirsiniz
Geri Sayım Listesi
Geriye doğru sayan liste oluşturabilirsiniz
Oylanabilir Liste
Kendi listenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı