Göbeği Gizlemek için Doğru Kıyafet Kombinleri

Göbek yağları kadın ya da erkek olsun fark etmez, herkesin problemidir. Peki göbeği gizlemek için doğru kıyafet seçimi nasıl yapılmalı?


Göbeği Gizlemek için Doğru Kıyafet Kombinleri

Göbek yağları kadın ya da erkek olsun fark etmez, herkesin problemidir. Ancak estetik görünme kaygısı kadınlarda çok daha fazla olduğu için göbek yağları daha büyük bir sorundur. Bu yağlardan kurtulmak için uzun diyetler ve sıkı bir spor programı gerekir. Ancak göbek yağlarınızı eritmenin zahmetli bir iş olduğu düşüncesindeyseniz, farklı yolları da deneyebilirsiniz. Bunların başında doğru kıyafet kombinleri geliyor. Seçtiğiniz doğru kombinler ile göbeğinizi basit bir şekilde saklayabilirsiniz.

Göbeği GizlemekYüksek Bel Pantolonlar Tercih Edin

Göbek yağlarını gizlemek için düşük bel pantolonlardan uzak durmalısınız. Çünkü bu pantolonlar göbeğinizin belirginleşmesine neden olur. Ancak yüksek bel pantolonlar göbeğinizi gizler ve fazlalıklarınızın görüntüsünü ortadan kaldırır. Yüksek bel pantolon sadece göbeğinizi gizlemez. Aynı zamanda bacak boyunuzu da olduğundan çok daha uzun gösterir. Yani bir anlamda olduğunuzdan çok daha fit bir görüntü elde etmiş olursunuz.

Anvelop Elbiseler Giyin

Anvelop tarzda elbiseler, karın bölgenizdeki fazlalıkları gizler. Dar ve vücut hatlarınızı belli eden elbiseler, zayıf kişilerde bile ayva göbek görüntüsüne neden olabiliyor. Eğer karın bölgenizde belirgin bir yağlanma varsa kesinlikle dar elbiselerden uzak durun ve anvelop elbise modellerini tercih edin.

Kombinlerinizde Hırka Kullanın

Kombinlerinizde hırka kullanmanız, göbeğinizi gizlemeniz için en basit yöntemlerdendir. Hırkanızı açık bırakıp bir şal takarak hoş bir kombin oluşturduğunuz gibi göbeğinizi de gizlemiş olursunuz. 

Pelerin Tarzında Kıyafetler Tercih Edin

Vücudunuzun üst kısmı için kullandığınız kıyafetlerin dar olması göbeğinizi ortaya çıkarır ve hoş bir görüntü oluşmaz. Ancak pelerin kol ve benzeri kıyafetler karın bölgenizi gizler ve fazlalıklarınızı gizlemenizde büyük rol oynayabilir. Bunun yanında vücudunuzun üst bölgesi için seçeceğiniz kıyafetlerde mutlaka gevşek ve esnek kumaşları tercih edin.

Uzun Parçalar Kullanın

Uzun bluz, gömlek ya da tişörtler göbeğinizdeki yağların gizlenmesi için harika bir seçimdir. Özellikle tunikler, hem uzun hem de daha bol kıyafetler olduğu için tercihleriniz arasında yer alabilir.

Bunların dışında göbeği gizleme yollarından biri de korse kullanımıdır. Ancak korse seçimini mevsimine göre yapmanız oldukça önemlidir.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Süper Süper
0
Süper
Komik Komik
0
Komik
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kızgın Kızgın
0
Kızgın

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaçırmayın

Bir format seç
Kişisel Test
Buraya eğlenceli bir test ekleyebilirsiniz
Doğru & Yanlış
Doğru ve Yanlış seçenekli eğlenceli test ekleyebilirsiniz
Anket
Eğlenceli sorularda anket oluşturabilirsiniz
Makale / Haber
Video ve Görsellerde kullanabileceğiniz Makale veya Haber oluşturabilirsiniz
Liste
Eğlenceli listeler ekleyebilirsiniz
Geri Sayım Listesi
Geriye doğru sayan liste oluşturabilirsiniz
Oylanabilir Liste
Kendi listenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı