2018 İlkbahar- Yaz Saç Kesim Trendleri

İlkbahar ve yaz aylarında yeni bir görünüm elde etmenin en güzel yolu, saç rengi ve saç kesiminde değişiklik yapmaktır. İşte 2018 İlkbahar-yaz saç kesim modası...


2018 İlkbahar- Yaz Saç Kesim Trendleri

Kadınlar en çok ilkbahar-yaz dönemlerinde değişikliğe gider. Bu değişiklikler, kıyafet ve makyaj tercihlerinin yanında saç kesimleri ile ilgili değişikliklerdir Tabi saçlarında değişiklik yapmalarının tek sebebi değişen mevsim değildir. Aynı zamanda bunda psikolojik durumları da oldukça etkilidir. 

İlkbahar ve yaz aylarında yeni bir görünüm elde etmenin en güzel yolu, saç rengi ve saç kesiminde değişiklik yapmaktır. Peki, 2018 İlkbahar ve yaz dönemin hangi saç kesimleri trend olacak? İşte 2018 İlkbahar-yaz saç kesim modası

saç kesim trendleriKüt Saç Kesimi

2018 yılı saç kesim modasının içinde en çok rastladığımız modellerden biri, küt kesimler olacak. Küt saçın sert havası, yana doğru taranan kahküller ile yumuşatılabilir.

Bob Saç Modelleri

Saçlarınız dalgalı ve kıvırcık ise, ilkbahar –yaz dönemi için tercih edeceğiniz modeller arasında bob saç modelleride yer alabilir. Uzun saçlarınızı asla kestiremeyeceğinizi düşünmeyin. 2018, kısa saç kesimlerinin yılı ve saçlarınızı bu modelde kestirerek çok daha havalı görünebilirsiniz.

 Bunun yanında saçlarınızı düzleştirmekten de vazgeçin. Çünkü bu yaz döneminde doğal saç modelleri çok daha moda olacak. Saçlarınıza gerekli bakımları yaptıktan sonra onları kendi hallerine bırakırsanız, çok daha hoş görüneceklerdir.

Retro Saç Kesimleri

2018 saç kesimleriiçinde en popülerinin küt saç kesimi olduğunu söylemiştik. Ancak küt kesimlere ilham veren bir diğer kesim de retro saçlardır. Bunun için açılı ve asimetrik kesimleri deneyebilirsiniz.

Kısa Kahküller

2018 ilkbahar-yaz dönemi saç kesimleri arasında kahküllü kesimler de yer alacak. Kahküller, hemen hemen her dönem tercih edilen saç stillerindendir. Siz de bu yaz saçlarınızın modelini değiştirmek istiyorsanız, kısa kahkülleri tercih edebilirsiniz.

Birçok kişi bu bebek kahkül olarak da bilinen kısa kahkülleri “kazara fazla kesilmiş gibi görünüyor” diye yorumlasa da, birçok ünlü tarafından tercih edilen saç kesimiarasında yer alıyor.

Dalgalı Lob Saç Kesimi

Özellikle ünlüler tarafından sıkça tercih edilen bu saç modeli, tek tarafa ayrılarak kullanılıyor ve asimetrik bir görüntü sağlıyor. Modern görünümünüzü destekleyecek bu saç stili ile ilkbahar ve yaz döneminde çok daha hoş görünebilirsiniz.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Süper Süper
1
Süper
Komik Komik
0
Komik
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kızgın Kızgın
0
Kızgın

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza Gidebilir

Kaçırmayın

Bir format seç
Kişisel Test
Buraya eğlenceli bir test ekleyebilirsiniz
Doğru & Yanlış
Doğru ve Yanlış seçenekli eğlenceli test ekleyebilirsiniz
Anket
Eğlenceli sorularda anket oluşturabilirsiniz
Makale / Haber
Video ve Görsellerde kullanabileceğiniz Makale veya Haber oluşturabilirsiniz
Liste
Eğlenceli listeler ekleyebilirsiniz
Geri Sayım Listesi
Geriye doğru sayan liste oluşturabilirsiniz
Oylanabilir Liste
Kendi listenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı