Evlenilecek Erkek Nasıl Olmalı?

Evlenmek, sevdiğiniz adamdan çocuk sahibi olmak ve en önemlisi de mutlu bir evlilik sürmek tüm kadınların hayalidir. Peki, evlenilecek erkek nasıl olmalı?


Evlenilecek Erkek Nasıl Olmalı?

Bir süredir bir erkek arkadaşınız var ve evlenmeyi düşünüyorsunuz. Evlenmek, sevdiğiniz adamdan çocuk sahibi olmak ve en önemlisi de mutlu bir evlilik sürmek tüm kadınların hayalidir. Ancak sevdiğiniz erkek sizin evlilikten beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklerde mi? Ya da evliliğin sorumluluklarını karşılayabilecek kadar güçlü ve kararlı mı? İşte bunları anlayabilmeniz için birtakım işaretler vardır ve bu işaretlere dikkat ederek, evlenilecek erkekle birlikte olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Evlenilecek Erkekİhtiyacınız Olduğunda Yanınızdaysa

Birbiriniz ile mücadele etmektense bir amaç için birlikte olduğunuzu hissediyorsanız, doğru erkek ile birlikte olduğunuza işarettir. İkiniz de hayallerinizi gerçekleştirmek konusunda birbirinize destek olursanız ilişkinizi geliştirebilirsiniz. Eğer yaptığınız her işte iyi bir takım olduğunuzu ve her daim ihtiyacınız olduğunda yanınızda olduğunu düşünüyorsanız, belki de ömrünüzü birlikte geçireceğiniz o doğru erkeği bulmuşsunuzdur.

Değişmenizi İstemiyorsa

İlişkilerde belki de en büyük problem, eşlerin birbirlerini değiştirmeye çalışmalarıdır. Ancak bu çoğu zaman ilişkinin çıkmaza girmesine ve ayrılıklara neden olur. Evliliğiniz süresince bu tarz problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız, evleneceğiniz erkeği iyi gözlemleyin. Yaptığınız en saçma şeylerde dahi ona sempatik görünüyorsanız, sizin yaşam tarzınıza ve çevrenizdeki insanlara saygı duyuyor ve kabul ediyorsa, bu büyük ihtimalle evliliğinizde de böyle devam edecektir. Bu durum sevdiğiniz erkeğin evliliğiniz boyunca sizi mutlu edebileceğine işarettir.

Araya Mesafe Girdiğinde Değişmiyorsa

Belki de ilişkiler içerisinde en zorlusu, uzun mesafe ilişkileridir. Çünkü araya mesafeler girdiğinde çiftler birbirlerinden soğuyabilir ve bu duruma alışan çiftlerden biri ayrılmayı bile düşünebilir. Ancak araya mesafelerin girdiği dönemler, ilişkinizin ne durumda olduğunu anlamanız için oldukça önemlidir. Eğer ondan uzak olmanıza rağmen sevdiğiniz erkek size daha da bağlanıyor ve sürekli özlediğinden bahsediyorsa, doğru kişiyi seçmişsiniz demektir.

Sizinle Gelecek Planları Yapıyorsa

Birlikte olduğunuz erkek, siz gelecek ile ilgili planlar yaparken size dâhil olmuyor ve bundan özellikle kaçınıyorsa bunu önemsemelisiniz. Çünkü yüksek ihtimalle sizinle olan ilişkisinin geçici olduğunu düşünüyor ve evlilik aklından geçirmiyordur. Ancak gelecek hayallerine sizi de dâhil ediyor ve planlarını bu doğrultu da yapıyorsa onunla evlenmeyi düşünebilirsiniz. 

Sayılan bu sebepler kuşkusuz evlilik için yeterli sebepler değildir. Ancak evlenmeyi düşündüğünüz erkekte bu özellikler bulunmuyorsa, tekrar düşünmenizde yarar vardır.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Süper Süper
0
Süper
Komik Komik
1
Komik
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kızgın Kızgın
0
Kızgın

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaçırmayın

Bir format seç
Kişisel Test
Buraya eğlenceli bir test ekleyebilirsiniz
Doğru & Yanlış
Doğru ve Yanlış seçenekli eğlenceli test ekleyebilirsiniz
Anket
Eğlenceli sorularda anket oluşturabilirsiniz
Makale / Haber
Video ve Görsellerde kullanabileceğiniz Makale veya Haber oluşturabilirsiniz
Liste
Eğlenceli listeler ekleyebilirsiniz
Geri Sayım Listesi
Geriye doğru sayan liste oluşturabilirsiniz
Oylanabilir Liste
Kendi listenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı