Kadın Ruhundan Anlayan Erkeklerin Özellikleri

Kadınların ilişkilerinde şikayetçi oldukları en büyük sorunlardan birisi, partnerlerinin kendilerini anlamamasıdır. Peki, kadın ruhundan anlayan erkeklerin özellikle


Kadın Ruhundan Anlayan Erkeklerin Özellikleri

Kadınların ilişkilerinde şikâyetçi oldukları en büyük sorunlardan birisi, evli oldukları erkeğin ya da sevgililerinin kendilerini anlamamasıdır. Kadınlar, kadın ruhundan anlayan erkekler ile birlikte olmayı isterler. Çünkü kadın doğası gereği ilgi bekler ve şımartılmayı ister. Ancak bu her kadına nasip olmaz. Çünkü erkekler çoğu zaman kadınlar kadar ince düşünemez. Peki, kadın ruhundan anlayan erkekte bulunan özellikler hangileridir? İşte kadın ruhundan anlayan erkeklerin özellikleri…

Kadın Ruhundan AnlayanÖzel Günleri Asla Unutmazlar

Kadın ruhundan anlayan erkekler birlikte oldukları kadınlar ile ilgili hemen hemen bütün ayrıntıları merak ederler. Bunun yanında doğum günü ya da evlilik yıl dönümü gibi günleri unutmazlar ve bu günlerin ne kadar anlamlı olduğunun farkındadırlar. Hatta bu özel günleri küçük sürprizler ile çok daha anlamlı hale getirebilirler.

Daima Güven Verirler

Kadın ruhundan anlayan erkekler, sevdikleri kadına güven verir. Çünkü onların gereksiz şüphe içine düşmelerini istemezler. Bunun yanında güven vererek her zaman yanlarında olduklarını da hissettirirler. 

Anlamaya Çalışırlar

Kadınların erkekler ile ilgili olarak en çok yakındıkları nokta, birlikte oldukları erkeklerin kendilerini asla dinlememesi ve anlamaya çalışmamasıdır. Hatta bu durum bazen ilişkilerin çıkmaza girmesine ve ayılıklara dahi sebep olabilir. Ancak kadın ruhundan anlayan erkek ise sevdiği kadını dinler, sorunu anlamaya çalışır ve çözüm bulmak için çabalar. 

Yeri Geldiğinde İltifat Ederler

Kadınlar, kendileri ile ilgili güzel sözler duymaktan çok hoşlanırlar. Ancak çoğu erkek hoş sözler söylemeyi beceremez. Ancak kadınları anlayan ve onların ne istediklerinin farkında olan erkekler ise zamanı ve yeri geldiğinde iltifat etmesini de bilirler.

Romantiktirler

Erkekler, genellikle eşleri ya da sevgilileri ile kavga ettikten sonra barışma amaçlı hediye alırlar. Çoğu kez sürpriz yapmayı akıllarına dahi getirmezler. Ancak kadın ruhundan anlayan erkekler ise herhangi bir sebep olmaksızın sevdikleri kadınlara çiçek ya da çeşitli hediyeler alabilirler. Yani romantiktirler. 

Sevdikleri Kadına Zaman Ayırırlar

Kadınlar en çok, sevdikleri erkeklerin ilgisiz olmasından ve ilişkileri için zaman ayırmamasından şikâyet ederler. Oysa kadınların ne istediğini bilen bir erkek, çok yoğun dahi olsa sevdiği kadın için zaman yaratmayı bilir.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Süper Süper
2
Süper
Komik Komik
0
Komik
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kızgın Kızgın
0
Kızgın

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza Gidebilir

Kaçırmayın

Bir format seç
Kişisel Test
Buraya eğlenceli bir test ekleyebilirsiniz
Doğru & Yanlış
Doğru ve Yanlış seçenekli eğlenceli test ekleyebilirsiniz
Anket
Eğlenceli sorularda anket oluşturabilirsiniz
Makale / Haber
Video ve Görsellerde kullanabileceğiniz Makale veya Haber oluşturabilirsiniz
Liste
Eğlenceli listeler ekleyebilirsiniz
Geri Sayım Listesi
Geriye doğru sayan liste oluşturabilirsiniz
Oylanabilir Liste
Kendi listenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı