Erkekleri Etkilemenin Yolları

Bir erkekten hoşlandığınız halde onu nasıl etkileyeceğinizi ve dikkatini nasıl çekeceğinizi bilmiyorsanız, endişelenmeyin. İşte erkekleri etkilemenin yolları…


Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Bir erkekten hoşlandığınız halde onu nasıl etkileyeceğinizi ve dikkatini nasıl çekeceğinizi bilmiyorsanız, endişelenmeyin. Onu etkilemek ve varlığınızdan haberdar etmek için yapmanız gerekenler aslında oldukça basit. İşte erkekleri etkilemenin yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Doğal Davranın

Erkekleri etkilemenin yollarından en önemlisi şüphesiz kendiniz olmanızdır. Bir başkası gibi görünerek, yapmacık davranarak onu etkilemeyi aklınızdan geçirmeyin. Çünkü hoşlandığınız erkeği etkilemeye çalışırken, itici olabilirsiniz. Bu da ilişkinizi olumlu etkilemeye çalışırken olumsuz sonuçlara sebep olabilir.

Erkekleri Etkilemenin YollarıBakımlı Olun

Hoşlandığınız erkeği etkilemeniz için ilk izlenimin önemini kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Ona güzel ve bakımlı görünmek, etkilenmesi için oldukça önemlidir. Ancak giydiğiniz güzel kıyafetler ve yaptığınız harika makyajlar onu etkilemek için yeterli değildir. Çünkü erkekler için dış görünüm kadar iç güzellik de önemlidir.

Erkekleri Etkilemenin YollarıOnun Yanındayken Pozitif Olmaya Özen Gösterin

Güzel giyinebilir, etkileyici parfümler kullanabilirsiniz. Ancak içten bir gülüşünüz yoksa ve sürekli morali bozuk bir görüntünüz varsa, bir erkeğin sizden etkilenmesini bekleyemezsiniz. Samimi ve içten bir gülüşün, erkekleri etkilemenin püf noktalarından biri olduğunu unutmamalısınız.

Erkekleri Etkilemenin YollarıGizemli Davranın

Hoşlandığınız bir erkekle ilk buluşmanızda hakkınızdaki her şeyi anlatmayın. Kimse hakkında her şeyi bildiği birini merak etmez. Onun ilgisini çekmek istiyorsanız merak uyandırmalısınız.  Erkekler merak ettikleri kadınlara daha çok yaklaşırlar.

Hislerinizi Açıkça Belli Etmeyin

Erkekleri etkilemenin yollarından biri de, duygularınızı açıkça belli etmemektir. Hoşlandığınız erkek ile konuşmaya başladığınızda hemen duygularınızı ona açmayın. Ona olan ilginizi belli edin. Ancak kendinizi çekerek dengeyi mutlaka sağlayın.

Erkekleri Etkilemenin YollarıOrtak Zevklerinizi Bulun

Hoşlandığınız erkek ile konuşurken ne konuşacağınızı bilemediğiniz oluyordur. O halde yapmanız gereken belli. Onun nelerden hoşlandığını keşfedin ve ortak ilgilerinizi belirleyin. Böylece konuşurken konu bulma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Erkekleri Etkilemenin YollarıZamana Bırakın

Aceleci olmak hemen hemen hiçbir zaman, özellikle de ilişkilerde işe yaramaz. Onu etkilemek için elinizden geleni yaptığınız halde hala bir karşılık alamadıysanız, zamana bırakın. Hemen el ele tutuşup gezmeyi, büyük bir aşk yaşamayı beklemeyin. 


Sizin İçin Doğru Kişi Mi?

Erkekleri etkilemenin yollarını sizin için yazdık. Ancak önemli bir konu daha var. Elinizden gelen her şeyi yaptığınız halde onu etkilemeyi başaramadıysanız, hatalı olan siz olmayabilirsiniz. Bir kez daha düşünün, belki o sizin için doğru kişi değildir.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Süper Süper
1
Süper
Komik Komik
0
Komik
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kızgın Kızgın
0
Kızgın

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaçırmayın

Bir format seç
Kişisel Test
Buraya eğlenceli bir test ekleyebilirsiniz
Doğru & Yanlış
Doğru ve Yanlış seçenekli eğlenceli test ekleyebilirsiniz
Anket
Eğlenceli sorularda anket oluşturabilirsiniz
Makale / Haber
Video ve Görsellerde kullanabileceğiniz Makale veya Haber oluşturabilirsiniz
Liste
Eğlenceli listeler ekleyebilirsiniz
Geri Sayım Listesi
Geriye doğru sayan liste oluşturabilirsiniz
Oylanabilir Liste
Kendi listenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı