Antalya’da En İyi Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı malum günün en önemli öğünü. Sağlık açısından çok önemli güne kahvaltı yaparak başlamak. Tabiki ayrıca da büyük bir keyiftir kahvaltı.


Kahvaltı malum günün en önemli öğünü. Sağlık açısından çok önemli güne kahvaltı yaparak başlamak. Tabiki ayrıca da büyük bir keyiftir kahvaltı. Özel dostlarımızda arkadaşlarımızla haftasonlarında bir araya gelme bahanesidir. Bizde sizler için Antalya'da bu öğünü bir keyfe dönüştürmek için bir araştırma yaptık ve en kaliteli kahvaltı mekanları listeledik. 

 1. 1 Big Chefs

  kahvaltı mekanları-big-chefs

  Fener Mahallesi, Lara Cd. 229/B Muratpaşa/Antalya adresinde bulunan Big Chefs kahvaltı için Antalya'nın en gözde mekanlarından birisi. Arkadaşlarınızla deniz manzarasına nazır  geniş kahvaltı menü seçenekleriyle enfes bir keyif yaşayabilirsiniz. Kalitesine göre fiyatları da oldukça normal olarak değerlendirilebilir. Ayrıca müşterilerine kapalı alanı ile de oldukça geniş ve ferah bir ortam sunuyor.


 2. 2 Çakırlar Köy Kahvaltısı

  kahvaltı mekanları-cakirlar-koy-kahvaltisi

  Şehrin stresinden uzaklaşarak doğayla iç içe bir kahvaltı deneyimi yaşamak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Çakırlar Köy Kahvaltısı olmalı. Yöreye has bazlama ve gözlemeleri kesinlikle denenmesi gereken bir lezzet. Ayrıca bol çeşitli serpme kahvaltılık tabakları ile neredeyse masada yer kalmıyor. Masalarda veya bölüm bölüm ayrılmış kamelyalarda kahvaltınızı yapabilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygun olan bir çok kahvaltı işletmesini içinde barındırıyor.


 3. 3 The Big Man Lara

  kahvaltı mekanları-the-big-man

  Şirinyalı Mahallesi, Lara Cd. No:56 Muratpaşa/Antalya adresinde bulunan The Big Man Lara deniz manzarası ve açık büfe kahvaltı sunumu ile Antalya'nın oldukça gözde kahvaltı mekanlarından birisi.


 4. 4 Nar Beach & Bistro

  kahvaltı mekanları-Nar-Beach-Bistro

  Muratpaşa Mahallesi, Konyaaltı Cd. Muratpaşa/Antalya adresinde bulunan Nar Beach & Bistro deniz manzarası ve açık büfe kahvaltısı ile tercih edilebilecek kaliteli mekanlardan birisi. Ayrıca fiyatlarıda oldukça uygun.


 5. 5 Tapas Cafe Bistro

  kahvaltı mekanları-Tapas-Cafe-Bistro

  Manavoğlu Park Içi, Eski Lara caddesi Lara Muratpaşa/Antalya adresinde bulunan Tapas Cafe Bistro manzarası, kaliteli açık büfe kahvaltısı ve güler yüzlü çalışanlarıyla tercih edilebilecek mekanlardan birtanesi. Fiyat olarak da uygun olan mekanda servisde memnun edici özellikte.


 6. 6 Komşuköy

  kahvaltı mekanları-Komsukoy

  Güzeloba Mahallesi 2132 Sokak Ateşoğlu Plaza N0:2/A Muratpaşa/Antalya adresinde bulunan Komşuköy güler yüzlü hizmeti ve leziz mutfağıyla tercih edilebilecek diğer kahvaltı mekanlarından birisi. Açık büfe kahvaltı seçeneği ve diğer kahvaltı menüleriyle denemeye kesinlikle değer.


 7. 7 Castle Cafe & Bistro

  kahvaltı mekanları-Castle-Cafe-Bistro

  Kılınçarslan Mahallesi, Hıdırlık Sk. No:46 Muratpaşa/Antalya Adresinde bulunan Castle Cafe & Bistro lezzetli kahvaltısı, harika deniz manzarası ve uygun fiyatıyla kesinlikle gidilmesi gereken bir mekan. 


 8. 8 Order Lounge Cafe Bistro

  kahvaltı mekanları-Order-Lounge-Cafe-Bistro

  Bahçelievler Mh. Konyaaltı caddesi Atatürk parkı Antalya adresinde bulunan Order Lounge Cafe Bistro pazar günleri açık büfe kahvaltısı ve canlı müzik dinletisi ile keyifli bir kahvaltı sunuyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Süper Süper
2
Süper
Komik Komik
1
Komik
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Kızgın Kızgın
0
Kızgın

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaçırmayın

Bir format seç
Kişisel Test
Buraya eğlenceli bir test ekleyebilirsiniz
Doğru & Yanlış
Doğru ve Yanlış seçenekli eğlenceli test ekleyebilirsiniz
Anket
Eğlenceli sorularda anket oluşturabilirsiniz
Makale / Haber
Video ve Görsellerde kullanabileceğiniz Makale veya Haber oluşturabilirsiniz
Liste
Eğlenceli listeler ekleyebilirsiniz
Geri Sayım Listesi
Geriye doğru sayan liste oluşturabilirsiniz
Oylanabilir Liste
Kendi listenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı